Kategórie

Autobazár (127)

Autobazár Fajn bazar.sk

autobazárAutobazár na ojazdené či nové autá, havarované autá, nákladné autá a náhradné diely pre autá. V autobazári nájdete inzeráty na rôzne typy aut od Audi, Ford, BNW, Škoda až po Volkswagen. Fajn Bazar.sk Vám ponúka možnosť vložiť si inzeráty na auto úplne zadarmo. Neváhajte a predajte vaše staré auto alebo kúpte si nové auto na inzertnom portály autobazár Fajn Bazar.sk. Autobazár je ta správna voľba na v inzeráty aut s cieľom kúpiť či predať auto. Prajeme príjemný predaj alebo kúpu auta.

Inzeráty aut na predaj.

Nehnuteľnosti (126)

nehnuteľnostiNehnuteľnosti a reality

Planujete kúpiť, predať Vašu nehnuteľnosť? Inzertný portál Fajn Bazar.sk Vám ponúka možnosť vložiť si zadarmo inzeráty na nehnuteľnosti ako sú domy, chaty, byty a pozemky. Na Fajn Bazar.sk nájdete inzeráty na nehnuteľnosti od realitných kancelárií aj občianska inzercia realit. Bazár na nehnuteľnosti je ta správna voľba na inzeráty realit s cieľom kúpiť, predať dom, byt či pozemok. Prajeme príjemné nakupovanie a správnu voľbu pri nehnuteľnostiach.

Nehnuteľnosti na predaj.

Oblečenie, obuv, doplnky (260)

 

oblečenieKaždý chce mať pekné a zaujímavé oblečenie, aby sa cítil dobre, príťažlivo, zvýšil si svoje sebavedomie alebo zaujal svoje okolie. Bazár Fajn Bazar.sk je inzertný portál, ktorý ponúka inzeráty na trendy oblečenie, oblečenie z príjemného materiálu, oblečenie vo všetkých konfekčných veľkostiach a hlavne za rozumnú cenu. V bazári si tiež môžete vložiť inzeráty na oblečenie - tričká, svetre, nohavice, šaty a mnoho iných vecí.Inzeráty na oblečenie si môže vkladať každý, kto potrebuje predať svoje nepotrebné veci a to zadarmo z celého Slovenska. V bazári je inzercia na oblečenie jednoduchá, stačí poznať detaily vecí a napísať ich pri vkladaní inzerátu. V prípade, ak hľadáte pekné oblečenie alebo nové veci na predaj, tak Vám prajeme príjemné nakupovanie.

Inzeráty na oblečenia.

Detský bazár (227)

Detský bazár, zadarmo inzeráty

Hľadáte bazárik na lacné oblečenie pre deti? Tak ste tu správne. Detský bazár Fajn Bazar.sk, je najlepšie miesto kam vložiť inzeráty na detské oblečenie, obuv, kočíky, postieľky, bicykle, sánky, rôzne detské veci, potreby a hračky. Detský bazár navštevujú najmä mamičky, ktoré tu ponúkajú na predaj svoje pekné detské oblečenie, hračky či veci. Inzercia na detský bazár je zadarmo, neváhajte vložiť inzeráty na detský sortiment. Potešte ľudí z príjemného a spokojného nákupu, predaja detských vecí alebo oblečenia. Inzercia na detský bazár je z celého Slovenska. Bazárik ponúka: detské oblečenie, detská obuv, kočíky, postieľky, detské bicykle, sánky, veci, detské potreby a hračky. Prajeme príjemné nakupovanie a správnu voľbu oblečenia.

SVADBA (37)

Svadba - Všetko pre SVADBU

Svadobné veci.

Prípravy na svadbu a samotný svadobný deň, je pre mladomanželov v celku náročný. Musia zháňať všetky potrebné vecí, bez ktorých sa svadba ani nemôže začať. Najdôležitejšie veci na svadbu je určite svadobný oblek a svadobné šaty, svadobné dekorácie, predmety či svadobná agentúra. Bazár Fajn Bazar.sk Vám ponúka možnosť zjednodušiť si svadbu a nájsť si inzeráty potrebné pri organizovaní svadieb. Tiež si môžete na bazári aj vložiť inzeráty ak predávate svadobné oblečenie alebo veci potrebné na svadby ako je obuv, svadobné šperky a bižutéria, svadobné obleky. V prípade, ak hľadáte inzeráty na pekné oblečenie alebo nové veci na predaj, tak Vám prajeme príjemné nakupovanie.

Inzeráta svadobných potrieb.

Šport (43)

Športový bazár a inzercia športových potrieb na predaj a kúpu za najlepšie ceny, ponuka športových potrieb v online bazári Fajn Bazar.sk. Inzeráty zadarmo na športové potreby!

Práca (179)

pracaPráca na Slovensku, v zahraničí.

Práca na Bazár Fajn Bazar.sk Vám ponúka inzeráty na pracovné ponuky a rôzne pracovné profesie na Slovensku alebo v zahraničí. Inzeráty na voľné pracovné miesta si môže vložiť každý, kto nejakú prácu ponúka a hlavne zadarmo. Pracovné ponuky sú v rôznych kategóriach, stačí si vybrať tú správnu profesiu. V prípade, ak hľadáte inzeráty na voľné pracovné miesta či v stavbárskom, strojárenskom priemysle, automobilovom alebo rôzne profesie, tak Vám prajeme príjemné vyberanie tej správnej pracovnej ponuky.

Inzercia práce.

Motorky (5)

Chcete napísať inzeráty motoriek alebo hľadáte motorku s cieľom kúpim, na predaj? Vyberte si z ponuky nové a ojazdené motorky, jazdené motorky, cestné motorky, cross motocykle, terénny motocykel, skútre a štvorkolky na Slovensku. Predajte  svoju motorku alebo kúpte si novú motorku na bazár FajnBazar.sk, ešte dnes! Bazár FajnBazár.sk Vám ponúka rôzne kategórie motorky, trojkolky, štvorkolky, skúter, jazdené motorky, cestné motorky, cross motocykle, terénny motocykel, skútre, štvorkolky a doplnky na motorky. Pridajte si inzeráty motoriek do ponuky bazáru motoriek zadarmo. Rýchle a presné vyhľadávanie v celom bazári motoriek. Inzerujte vašu motorku, trojkolku, štvorkolku, skúter na bazár motoriek FajnBazar.sk

Nábytok (81)

Inzercia bazár nábytku.

Trendy nábytok a bazár nábytku. Potrebujete napísať inzeráty alebo hľadáte inzeráty s cieľom kúpim, na predaj? Vyberte si z ponuky nový trendy nábytok alebo starší nábytok. Predajte svoj starý nábytok a kúpte nový. Bazár FajnBazar.sk Vám ponúka rôzne kategórie nábytok, detské izby, kreslá, dvere, jedálenské kúty, obývacie steny, sedacie súpravy, spálne, kúpeľne, stoly, dvere, stoličky, komody, záhradný nábytok, kreslá, ostatný nábytok. Inzeráty rýchle pridáte do našej ponuky bazáru, presné vyhľadávanie nábytoku v celom bazári. Vložte si inzeráty na trendy nábytok ešte dnes na spoľahlivom a prehľadom bazári FajnBazar.sk. Bazár nábytku a trendy nábytok.

Bazár nábytku ponúka:

Dom, byt, záhrada (60)

Inzercia na dom, byt a záhrada.

Vložte si zadarmo inzeráty pre dom, byt a záhradu alebo hľadáte inzeráty s cieľom kúpim, na predaj? Potrebné veci pre dom, byt a záhrada môžete nájsť a vložiť si inzeráty na bazár FajnBazar.sk. Predajte, kúpte nové elektrické náradie, ručné náradie, záhradná technika. Bazár Vám ponúka možnosť zadarmo vložiť inzeráty. Bazár FajnBazar.sk ponúka kategórie dom, byt a záhrada, elektrické náradie, ručné náradie, záhradná technika, kúpeľňa, dom, bazény, klimatizácia, kachle, grily, záhradný nábytok, technika, stavebný material. Zadarmo inzeráty v ponuke bazáru, rýchle a presné vyhľadávanie v celom bazári. Inzeráty na dom, byt a záhrada je z celého Slovenska. Vložte si inzeráty zadarmo ešte dnes na bazár FajnBazar.sk. Najlepšia inzercia na dom, byt a záhradu.

Bazár ponúka inzeráty na dom, byt a záhradu.

Zdravie, krása (70)

Inzercia na zdravie a krásu.

Potrebujete napísať inzerát alebo hľadáte inzeráty s cieľom kúpim, predam? Vyberte si z ponuky zdravie a krása ( pedikúru, manikura, kozmetika,  masaze, zdravotnicke, zdravotne, masaze, pedikúru). V bazári môžete všetko inzerovať  zadarmo. Bazár FajnBazár.sk Vám ponúka rôzne kategórie zdravie - krása  rýchle pridanie inzerátu do našej ponuky bazáru, rýchle a presné vyhľadávanie v celom našom bazári. Zadarmo inzerujte, predajte alebo kúpte parfémy, kozmetiku či aj pedikúru ešte dnes na spoľahlivom a prehľadom bazáre FajnBazár.sk

Stroje, náradie (20)

Potrebujete napísať inzerát alebo hľadáte inzeráty s cieľom kúpim, predam? Vyberte si z ponuky nové stroje a použité stroje a náradie. Predajte staré a kúpte nové stroje. Všetko môžte inzerovať v bazári FajnBazar.sk ZADARMO. Bazár FajnBazár.sk Vám ponúka rôzne kategórie stroje a náradie, brúsky, elektorcentrály, kosačky, kovoobrabácie stroje, miešačky, píly, traktory, zváracia technika. Rýchle pridanie inzerátu do ponuky bazáru, rýchle a presné vyhľadávanie v celom bazári. Inzerujte zadarmo ešte dnes na spoľahlivom a prehľadom bazáre FajnBazár.sk

Mobily (23)

Hľadáte inzeráty či bazár na predaj mobilných telefónov? Ste na správnom mieste. Bazár mobilov Fajn Bazar.sk, ponúka mobily rôznych značiek na predaj, mobilné telefóny Nokia, Ipohone, Samsung, HTC, LG, Apple, Sony Ericsson, použité či nové mobilné telefóny. Inzerujte ešte dnes Váš mobilný telefón na spoľahlivom bazári Fajn Bazar.sk. Inzercia na mobilné telefóny je zadarmo. Inzeráty sú z celého Slovenska i zahraničia.

Zvieratá (58)

Inzercia zvierat.

Zvieratá boli aj sú súčasťou človeka. Chováme ich už od pradávna, či už hospodárske zvieratá, alebo domáce zvieratá. Domáce zvieratá sú k nám asi najbližšie, ako pes, mačka, škrečok, rôzne terarijné zvieratá. Bazár Fajn Bazar.sk je inzertný portál, kde si môžete nie len nakúpiť , ale aj vložiť si inzeráty na zvieratá. Bazár Vám ponúka možnosť si vložiť inzeráty na domáce zvieratá ako je pes, mačka, králiky, vtáctvo alebo na hospodárske zvieratá či už ošípane, kone, dobytok, hydina, ovce a zajace. Inzercia na domáce zvieratá alebo hospodárste zvieratá je zadarmo a z celého Slovenska. Neváhajte a vložte si inzeráty na bazár zvierat. V prípade, ak hľadáte inzeráty na domáce zvieratá alebo hospodárske zvieratá na predaj, tak Vám prajeme príjemné nakupovanie.

Inzeráty zvierat:

Služby (140)

Bazár na služby.

Najlepšie služby nájdete v ponuke služieb na FajnBazar.sk služby. Ak hľadáte služby na Auto Moto, Cestovanie, Dovolenky, výlety, Opravy, servis, Prekladateľstvo, Preprava a sťahovanie, Pôžičky, úvery, Remeselné a stavebné práceSalóny krásy, Služby pre zvieratá, Ubytovanie, Účtovníctv, Upratovanie, Výroba, Výuka, doučovanie alebo si chcete vložiť zadarmo inzeráty na ponuku služby, tak ste tu správne. FajnBazar.sk ponúka služby rôznych druhov. Bazár má Fajn služby pre ponuku aj dopit na jednoducho FajnBazar.sk služby. Vyberte si z ponuky služieb, tu pravú službu. Vašé služby môže byť práve tu, na FajnBazar.sk. Inzercia a inzeráty na služby sú zadarmo a z celého Slovenska aj zahraničia.

Inzeráty na služby:

Potraviny (15)

Inzercia potravinOnline predaj domácich potravin

Online predaj domácich potravin - inzercia na domáce potraviny, potraviny z farmy, BIO potraviny, mäso na predaj, ovocie a zelenina, mliečne výrobky, vajíčka, mäsové výrobky, medy a džemy nájdete na bazár potravin fajnbazar.sk, inzeráty potravin. Potraviny na predaj alebo kúpim potraviny? Najlepšie domáce potraviny nájdete na fajnbazar.sk. Potraviny na FajnBazar.sk Vám ponúka kategórie potravin- domáce potraviny, potraviny z farmi, BIO potraviny, mäso na predaj, ovocie a zelenina, mliečne výrobky, vajíčka, mäsové výrobky, medy a džemy. Inzercia potraviny, ponúka inzeráty domácich potraviny rýchlo a presne. Bezplatná inzercia domácich potraviny je v celom bazári. Inzerujte a vložte si inzeráty na Vaše domáce potraviny ešte dnes na spoľahlivom a prehľadom bazári FajnBazar.sk. Potraviny na predaj a inzercia potravin v bazári je z celého Slovenska.

Predaj potravín:

Recepty (337)

Fotorecepty na FajnBazar.sk

Fajn recepty pre fajn kuchára. Recepty z celosvetovej kuchyne ale aj recepty slovenskej kuchyne. Inzeráty na recepty, foto recepty, si môže vložiť každý šikovný kuchár, kuchárka a hlavne zadarmo. Podaril sa vám nedeľný obed, výborný koláč, zákusok, príloha, pizza, šalát, polievka či máte recepty na rôzne príležitosti, načakajte a pochváľte sa. Recepty fajnbazar.sk ta najlepšia kuchárka pre vás. Jednoducho fajn recept, fajn nápad, fajn varenie. Vaša nová kuchárska kniha na recepty či recept, je na FajnBazar.sk. Recepty, foto recepty pre celú rodinu.

Recepty a fotorecepty.

Počítače (42)

Bazár FajnBazar.sk Vám ponúka možnosť vložiť si inzeráty na počítače alebo hľadať inzeráty s cieľom kúpim, na predaj počítače, notebook, herné konzoly. Vyberte si inzeráty z ponuky nových a použitých počítačov, herných konzol. To všetko môžete nájsť a inzerovať na bazár FajnBazar.sk kde je inzercia zadarmo. PC bazár FajnBazár.sk Vám ponúka rôzne kategórie na počítače, grafické karty, hard disky, herné konzoly, hracie zariadenia, hry PC, chladiče, klávesnice, myšia, modemy, monitory, LCD, MP3 prehrávače, notebooky, pamäte, PC, počítače, PDA, Palm, procesory, scanery, sieťové komponenty, skrine, tablety, tlačiarne, zdroje, Wireless, WiFi, základné dosky, zvukové karty. Inzeráty na počítače sú zadarmo a z celého Slovenska.

Hudba (19)

Potrebujete napísať inzerát alebo hľadáte inzeráty s cieľom kúpim, predám? Vyberte si z ponuky nových a použitých hudobných nástrojov. Predajte svoj starý hudobný nástroj a kúpte nový. Bazár FajnBazar.sk. zadarmo inzercia. Bazár FajnBazár.sk Vám ponúka rôzne kategórie hudobné nástroje, dychové, klávesové, bicie, sláčikové, strunové a ostatné hudobné nástroje. Rýchle pridanie inzerátu do našej ponuky bazáru, rýchle a presné vyhľadávanie v celom našom bazári. Inzerujte ešte dnes na spoľahlivom a prehľadom bazáre FajnBazár.sk

Elektro bazár (36)

Elekto bazár, FajnBazar.sk. Chcete napísať zadarmo inzeráty na elektroniku alebo hľadáte inzeráty elektro na predaj. Elektro bazár FajnBazár.sk Vám ponúka rôzne kategórie elektro, autorádiá, domáce kiná, fény, kulmy, fotoaparáty, GPS navigácie, repro sústavy, šľahače, mixéry, sporáky, elektroniku, svietidlá, lampy, šijacie stroje, televízory, video, DVD prehrávače, videokamery, vysávače, vysielačky, zvlhčovače vzduchu, žehličky, elektronika. Inzercia na elektro bazár z celého Slovenska. Prajeme príjemne nakupovanie a predaj elektro techniky.

Erotika (97)

Erotická inzercia

Láka Vás erotická inzercia, sex zoznamka, sexy dievčatá, escort a erotické služby. Navštívte sex zoznamku a vyberte si z rôznych kategórií tu pravú. Sex zoznamka, erotická inzercia na Bazár FajnBazar.sk ponúka erotické inzeráty, erotická, sex zoznamka, BDSM, fetish, perverz, swingers, erotické služby, erotické priváty, sex eskort, Night cluby, striptíz, sex shopy, azyl pre milencov, práca v erotike. Rýchle pridanie erotického inzerátu do ponuky bazáru, sex zoznamka, rýchle a presné vyhľadávanie sexu, erotiky v celom bazári. Inzerujte vaše erotické inzeráty na spoľahlivom a prehľadom bazáre FajnBazar.sk, sex zoznamka. Sex zoznamka a erotická inzercia je z celého Slovenská aj zahraničia. Erotika, sex zoznamka, ta najlepšia reálna inzercia, inzeráty, pre Vás. Inzercia je zdarma, bez nutnosti registrovania, registrácie.

Erotické inzeráty:

Knihy (11)

Bazár FajnBazar.sk Vám ponúka inzeráty na knihy. Chcete kúpiť, predať knihu? Bazár ponúka kategóriu na inzeráty s knihami, kde môžete si vložiť inzeráty na knihy. Bazár kníh ponúka rôzne kategórie knihy, beletria, cudzojazyčná literatúra, časopisy, detektívky, detská literatúra, dráma, encyklopédie, historické romány, kuchárky, mapy, cestovní sprievodcovia, počítačová literatúra, romány pre ženy, učebnice, skriptá -jazykové-SŠ, VŠ, ZŠ, zábavná literatúra, zdravý životný štýl. Inzercia na knihy je zadarmo a z celého Slovenska. Najlepší bazár kníh nájdete na bazár FajnBazar.sk, ten správny bazár na knihy rôznych žánrov.

Ostatná inzercia (46)

Zadarmo inzercia a inzeráty.

Potrebujete napísať inzerát alebo hľadáte inzeráty s cieľom kúpim, predam? Inzeráty na bazár FajnBazár.sk Vám ponúka kategóriu ostatné inzeráty, galantéria, modelárstvo, potraviny, sklo, keramika, starožitnosti, šperky, hodinky, umelecké predmety, zábava, hobby, zberateľstvo. Rýchle pridanie inzerátu do našej ponuky bazáru, rýchle a presné vyhľadávanie v celom našom bazári. Inzerujte ešte dnes na spoľahlivom a prehľadom online bazár FajnBazár.sk , inzeráty.

Inzeráty:

Titulok Cena Pridané
Jednoduchá práca pre každého

Jednoduchá práca pre každého

[31.07.2015]